28 Ağustos 2011

Şekermi şeker bir sınıf... :)

Okulların açılmasına az bir zaman kaldı.. Birçok ev gibi bizdede hoş bir telaş var. Gerçi Duru kuzusu henüz 5 yaşında bu yüzdende bizdeki heyecan okula yeni oyuncak alınmışmıdır acaba? , Ada beni özlemişmidir anne ? merakından öteye geçemiyor :) Şimdiden tüm çocukların yolunun açık olmasını diliyorum..

23 Ağustos 2011

babyser kurabiyeleri...
Nanoteknoloji teknik tekstil çalışmaları sonucu ortaya çıkan ve dünyada ilk olma özelliğide taşıyan ateş ölçer bantların tanıtımı için hazırlandı bu kurabiyeler.
Bir anne olarak bu harika ürünü herkese öneriyorum , kullanımıda çok kolay bebeğinizin başına taktıktan bir süre sonra üzerindeki ısıya duyarlı yazılar kayboluyor ve bu minik meleğinizin ateşi var anlamına geliyor.Daha geniş bilgi edinebilmeniz için www.babyser.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


22 Ağustos 2011

Aşk ' ın en tatlı hali...


Bu kurabiyeleri aslında aylar önce hazırladım ve birbirine çok aşık bir çift için Ankara ya gönderdim.. Alev hanım her ayrıntıyı öyle güzel kelimelere dökmüştü ki gelen maili defalarca büyük bir keyifle okudum. :) Özellikle yukarıdaki kurabiyeyi hazırlarken çok eğlendik. Çünkü Kartal bey ambulans şoförü , polis ve cerrah olmak arasında seçim yapmakta zorlanmış hep...