30 Mart 2012

Ankara 'dan gelen bir minik kuzu...

Bir minik kuzu olan Nil Ankara' da dünyaya geldi.. ona özel kağıt bardaklar hazırlamıştık doğumu için.. Mevlütü içinse yukarda gördüğünüz kurabiyeleri hazırlamıştık.. Annesi sevgili Dicle hanım bana bu harika fotografı yollamış... çok ama çok mutlu oldum... sevgiyle öpüyorum ve çok güzel bir ömür diliyorum..

07 Mart 2012

Kadınlar günümüz kutlu olsun..


Sevgili Nermin için hazırladığım bu pastayı bu gün yayınlamak daha uygun sanırım. Aşk dolu sevgi dolu sağlıklı ve harika bir yaşam bizlerin olsun.. Dünyanın hiç bir yerinde kadınlara yönelik şiddet haberlerini duymak istemiyoruz artık.. Daha güzel bir gelecek ve sağlıklı bir aile yapısı için kadınlar günümüz kutlu olsun.

06 Mart 2012

Denizhan 'nın kovboylu pastası...


Pasta yapmak gittikçe daha eğlenceli bir hal almaya başladı.. Denizhan 6 yaşını kovboylu bir doğumgünü pastasıyla kutlamak isteyince kolları sıvadık ve ortaya çıkan hepimizi mutlu etti..

05 Mart 2012

Artun 1 yaşında....
Çok sevimli bir çift minik artun 'nun annesi ve babası.. güle oynaya hazırlandık parti gününe.. iyiki doğdun Artun.. :))

Cem 1 yaşında...


Cem ve Can iki kardeş .. doğumlarını, mevlütlerini , ilk dişlerini ve tüm güzel günlerini beraber kutladık.. ne mutlu bana...